נוב' 06 2012

תטא הילינג

שיטת התטא הילינג התפתחה ע"י המייסדת ויאנה סטיבל, בשנת 1995 אובחן אצל ויאנה סרטן ברגל, ויאנה שהייתה קוראת אינטואיטיבית, טופלה ע"י הרבה מטפלים, נטלה ויטמינים ומינרלים אך הכאב לא פסק. יום אחד תוך כדי קריאה אינטואיטיבית לאישה עם כאבי בטן החליטה לא רק "לקרוא" אלא "להתערב" וביקשה מהטפיל לעזוב את הגוף, ופתאום כאב הבטן נעלם. ביום שלמחרת קרה דבר דומה עם מטופל שחווה כאבי גב. ולאחר מכן החליטה לטפל בעצמה באותה השיטה. ויאנה הצליחה לרפא את הכאב ממנו סבלה ואת מחלת הסרטן ממנה סבלה

שיטת תטא הילינג היא שיטה ריפוי שמאפשרת להסיר מחסומים (בלא מודע/תת מודע) שמונעים מאיתנו להיות במקום בו אנו מעוניינים להיות. לא חשוב באיזה תחום בחיינו מדובר, במידה וישנו פער בין המצוי לרצוי – התטא הילינג יכולה לסייע להגיע למקום הרצוי.

בתטא הילינג בזמן המפגש המטפל "עולה לתטא"-"מתחבר לתטא", ע"י שינוי גלי המוח לגלי תטא וחיבור ל"בורא כל שישנו" או הבריאה או היקום או איך שכל אחד נוהג לקרוא לזה. מקום של "אהבה ללא תנאי"

בזמן שהמוח נמצא בגלי תטא, ישנה גישה למידע, המידע שמתקבל כולל רגשות חוסמים או מעכבים, אמונות מגבילות, ועוד.

כלי נוסף שמשתמשים בו בטיפול התטא הוא בדיקת שריר המבוססת על הקינסיולוגיה, בעזרת בדיקת השריר אנו בודקים האם האמונה/רגש אכן נמצאים בלא מודע.

המטופל הינו חלק פעיל בטיפול, במודע ו/או בלא מודע. 

בעזרת תטא הילינג ניתן לרפא מחלות כרוניות, לפתור דפוסי חשיבה והתנהגות שמפריעים ועוד.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות

עליך להתחבר כדי להגיב.