דצמ' 02 2012

בניית ציפורניים/מילוי

בניית ציפורניים, מילוי ציפורניים במכון של שרית ברעננה

 

 

בניית ציפורניים פתרון מדהים לציפורניים יפות ומטופחות, שהציפורניים מסודרות , אסטטיות כל הזמן , הלק נשמר בצורה הטובה ביותר ואינו מתקלף

בניית ציפורניים מתאימה לכל אישה בתנאי שהציפורניים הטבעיות בריאות, ואין פטריות.

יש לבצע טיפול של מילוי כל שלושה שבועות בערך , רצוי לקבוע מועד לטיפול הבא בסוף כל טיפול.

לבניית ציפורניים מגוון טכניקות

חשוב ביותר שבניית הציפורניים תעשה ע"י טכנאית ציפורניים מוסמכת, מומלץ לשמוע המלצות על טכנאית ציפורניים.

 
 

 

השיטות הנפוצות לבניית ציפורניים

  1.אקריל :עירבוב שני חומרים אבקה ונוזל , בעזרת מכחול , הנחת החומר על הציפורניים לבניית ציפורניים מושלמת . זוהי שיטת ציפורניים וותיקה ביותר , ונפוצה מאוד בארצנו ובעולם . האקריל הוא חומר פולימרי שהשימוש בו נפוץ מאוד במקצועות שונים (רופאי שיניים , עדשות למשקפיים).

 2.בניית ציפורניים בג'ל: בניית ציפורניים בשיטת הג'ל תפסה תאוצה בשנים האחרונות , מבחינת הריחות הינה יותר ידידותית לסביבה. החומר מגיע בצנצנת או בבקבוק עם מכחול. ייבוש הג'ל הוא במנורת UV בלבד. יש למרוח מספר שכבות של ג'ל ליצירת חוזק ועמידות.

3.ג'ל לציפורניים טבעיות : הוא בעצם משמש כציפוי לציפורן, לאחרונה מאוד תפס תאוצה, מטרת הג'ל להגן ולחזק את ה ציפורניים הטבעיות, לתת מראה מבריק ויפה, ציפוי לציפורניים טבעיות , עמיד לפחות לשבועיים שלושה, והלק נשאר יפה והציפורן נראית תמיד מטופחת.

 4.בניית ציפורניים בשיטת הטבילה: מריחת דבק על הציפורן ,לאחר מכן טבילה באבקת אקריל מספר פעמים. בסוף עלינו להתיז ספריי מייבש מדבק על מנת להבטיח ייבוש מוחלט.

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות

עליך להתחבר כדי להגיב.