נוב' 07 2012

מניקור/מניקור לק ג'ל

שרית אשרוב מומחית למניקור ומניקור לק ג'ל ברעננה


כפות הידיים והרגליים שלנו דורשים אף הם תחזוקה, ולא רק בגלל סיבות אסתטיות של מראה הציפורניים, כי עם, הבראה של עור יבש וסדוק, כתוצאה משגרת החיים היום יומית הפוגמת במראה הבריא והזוהר של כפות הידיים, הרגליים והציפורניים

בין מניקור למניקור רצוי לשמור על ניקיון הציפורניים – באמצעות שטיפה במים ואת עור הידיים כדאי לרכך מדי פעם באמצעות קרם לחות.

טיפול מניקור מתחיל בריכוך עור היד, שלב הכרחי בשביל להתחיל את הטיפול, ומתבצע בדרך כלל בעזרת מים חמים המכילים שמנים או מלחים ולאחר מכן מתחיל הטיפול עצמו של הסרת תאי עור מתים וחשיפת הציפורן על ידי דחיקת העור הצמוד לה אחורה.

שלב זה של הטיפול כמו שאר השלבים דורש מיומנות וזהירות רבה מכיוון שצריך להקפיד שלא לחשוף יותר מידי את הציפורן, דבר העלול לגרום לזיהומים.

בנוסף, שמירה על ההיגיינה באזור לכל אורכו של הטיפול חשובה גם כן מאותה הסיבה.

בשלב הבא, מתחיל הטיפול בציפורן עצמה הכולל גזירה או שיוף של חלקים בולטים בציפורן, דבר המתבצע בזהירות מרובה שלא לפגוע בעור הסובב אותה ולא להוריד חלקים גדולים מידי מהציפורן, ולסיום, משייפים את הציפורן בעזרת פצירה בשביל לקבל את התוצאה הרצויה והעיצוב המושלם של הציפורן.

בסיום הטיפול ניתן לבחור בין מריחת לק רגיל, או מריחת לק ג'ל.

לק ג'ל - מריחת ג'ל ב-4 שכבות, ומייבשים אותו תחת מכשיר המוציא אור UV. 

מחזק את הציפורניים הטבעיות ולא פוגע בהן.לפני ואחרי מריחת הלק אין

צורך בשיוף חזק כך שהציפורנים נשמרות בריאות.  הלק ג'ל מגיע בשלל צבעים ונשאר על הציפורניים בין 2-4 שבועות. 

מורחים את הג'ל כמו לק רגיל הציפורן שלך נראית כאילו יצאת מטיפול מניקור רגיל, רק שהג'ל בוהק יותר, ובניגוד ללק רגיל, הברק לא יורד אחרי כמה ימים.

כמו כן הג'ל קשיח ולכן שומר על הלק לאורך זמן (כשבועיים-שלושה ונשמר כמו חדש). מה שאומר לגביי שאני יכולה לשטוף כלים ולנקות את הבית בלי

לחשוש להרוס את המניקור. גם אם במהלך השבועיים הללו תרצי להחליף את צבע הלק, את יכולה למרוח על הג'ל לק אחר ולהוריד אותו בעזרת מסיר לק רגיל

והלק-ג'ל עדיין יישמר מתחתיו.  

איך מסירים את הלק ג'ל? 

הלק מומלץ להסיר במכון שבו קיבלת את הטיפול הג'ל.

סופגים צמר גפן עם אצטון, עוטפים את האצבעות עם נייר כסף שעליו החומר , לאחר רבע שעה מורידים את הנייר והציפורן נראית כמו חדשה.

אפשרות שניה: שמים את האצבעות בקערה עם אציטון וממתינים כ רבע שעה.                     

עדיין אין תגובות

כתובת טרקבק | RSS תגובות

השארת תגובות

עליך להתחבר כדי להגיב.